19-05-2026, 11:24
Tylko, że tam z tej zbieraniny ananasów nie ma kogo podebrać
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
(18-05-2026, 22:03)Antonio napisał(a):(18-05-2026, 15:13)Icek napisał(a):(17-05-2026, 20:58)Antonio napisał(a): Za LKE są takie psie pieniądze, że idzie to zarobić jednym transferem out.
Przecież żeby taki klub jak Lech/Legia się rozwijał, a tym samym nie zawijał, to te czynniki muszą iść w parze. Nie mówię, że w każdym sezonie, ale ogólnie w perspektywie średnio-długoterminowej. Więc myślenie, że ch....j z pucharami, bo sobie kogoś sprzedamy...Chociaż dla mnie to oni sobie mogą tak myśleć.
Jak musisz przebudowywać skład to te puchary są jak kula u nogi bo w LKE nie ma miejsca na błąd. Jak walczysz o LM to sobie możesz przegrać jeden czy dwa dwumecze, wygrać jeden na koniec sierpnia z jakimś papudrokiem i grasz w pucharach.
Będąc Legią z ich sytuacją kadrową musisz na szybko ogarnąć jakieś wzmocnienia, zagrać ich, jesteś też niewolnikiem tych wszystkich Kapustek bo przecież wszystkich ich nie wypierdolisz bo kimś grać trzeba. Legia bez pucharów może ze spokojem sobie działać. Kilku wyrzucić, kilku sprowadzić teraz, na kilku lepszych poczekać bo Papuszyn im ogarnie jakieś 1-0 z Piastem po rogu itd. Mogą w tym czasie dać pograć jakiemuś Żewłakowowi czy innemu który może odpali.
Dlatego uważam, że jak oni się mają przebudowywać to lepiej niech to robią na rympał niż ze spokojem.
(19-05-2026, 11:49)rojber napisał(a):(19-05-2026, 11:27)Antonio napisał(a): Serio macie aż takie mniemanie o Widzewie i Dobrzyckim, że stać go na pensje 2x tego co daje Lech?
Transferowa dzicz jeszcze Cie nie przekonała do takiego myślenia? Tak, uważam, że Dobrzyckiego stać na to by płacić 2x tego co daje Lech