13-05-2026, 21:49
(13-05-2026, 20:57)Róża napisał(a): Wyniki meczów, czyli my mamy 10 pkt a Górnik 12, bo wygrał z Rakowem i Jagiellonią.
Nie.
My mamy w tabeli 4 zespołów też 12 punktów (2 wygrane z Górnikiem, 1 z Rakowem + 3 remisy). Raków i Jaga się nie liczą bo przed meczem w Częstochowie miały w tej tabelce odpowiednio 4 i 2 punkty, więc nie są w stanie dogonić.
- Następna w kolejności jest różnica bramek w małej tabelce (my 11-8, a Górnik 9-6, więc jest remis)
- Następna w kolejności jest większa ilość strzelonych bramek w małej tabelce, w której wygrywamy z Górnikiem 11:9
Tak że byłoby na żyletki, ale na nasze

- w tabeli Lech-Górnik-Raków wygrywamy na punkty (10 - 6 - 1).
- w tabeli Lech-Górnik-Jaga wygrywamy na punkty (8 - 6 - 2).
- w tabeli Lech-Raków-Jaga wygrywamy na punkty (6 - 5 - 3) (zakładając remis Raków-Jaga, bo tylko przy takim wyniku Lech, Raków i Jaga mogą mieć po 56 pkt).

