(19-05-2026, 10:54)rojber napisał(a): Ciekawe czy to prawda, że Widzew był już prawie dogadany z Alim. Jeśli tak w którym momencie przed czy po kontuzji.
Nie zdziwiłbym się. Tak samo jak nie zdziwiłbym się gdyby wykupili Palmę za cztery bańki jak my się nie zdecydujemy. I nie ma co się też dziwić Aliemu czy Palmie jak dostaliby pensje dwa razy taką jak proponowałby Lech.
Ale z drugiej strony, taki Widzew przez swoich dziennikarzy może wrzucać takie śmierdzące śledzie do kieszeni, żeby siać ferment. Swoją drogą brakuje takich zagrywek z naszej strony, żeby tam poddymić w niektórych miejscach.

