20-05-2026, 11:22
(20-05-2026, 11:06)marekst napisał(a): A teraz tak mi się przypomniało, czy te puchary to Ci się nie pomyliły z Dyskobolią? Co zajęli chyba 4 miejsce ale likwidowali drużynę i my przejęliśmy ich miejsce w pucharach?
Nie, to dwie różne sytuacje. W przypadku licencji i pucharów europejskich pamiętam bardzo mocne poruszenie na forum, co się z resztą przełożyło na doping podczas meczu o którym wspomniał koziołek.
