15-06-2026, 13:54
(14-06-2026, 17:59)Skorpion napisał(a): Pululu olał Widzew. Nawet oni nie są w stanie mu tyle zapłacić (co jest dość dziwne bo ile chciał tyle ile Lewy? ) Biorą Świderskiego.
w jego przypadku to może wykątkowo nie chodzić właśnie tylko o kasę. Jeśli chce się wyrwać z Ekstraklasy to jest to ostatni dobry moment. W Widzewie może utknąć i przez 2-3 lata osiągać mniej więcej to samo co z Jagą. więc po co mu taki projekt - poza oczywiście wspomnianymi szeklami
(14-06-2026, 19:21)Róża napisał(a): No na pewno nie chce wkładać swojego siana jak Dobrzycki. Chyba myślał, że bez inwestycji zagra w Europie.
Tak średnio znam Jakubasa, ale raz mi wpadł w oko jakiś wywiad, z którego wynikała prosta filozofia – nauczyć klub być samodzielnym bez jego pieniędzy, jak już kiedyś odejdzie. Więc po pierwsze traktował to bardziej jako edukację i wsparcie lokalnego klubu, a po drugie wiedział, że jeśli zainwestuje (czytaj: wrzuci klub także na wyższy poziom obsługi kosztów), to po exitcie może to dla nich oznaczać natychmiastowy upadek. brzmiało to sensownie w sumie - Rutek zrobił to samo tylko powiedział że się nigdy nie podda
