(17-06-2026, 12:19)Lewik napisał(a): Tu już nie chodzi o granie w LM, ale po przejściu I rundy dalej zostałyby w razie W eliminacje do LE. A tak od razu spadamy do LKE w razie niepowodzenia...
Ja myślałem, że jak teraz odpadniemy z tej II rundzy el. do LM to trafiamy do el. do LE. Dopiero jak tam odpadniemy to zostaje nam el. do LKE. W zeszłym roku tak chyba było jak mnie pamięć nie myli.

