13-05-2026, 18:16
Trzeba liczyć, że Arkowcy jeszcze bardziej zmotywowani będą a Górnik już mentalnie jest w piździe wierząc jeszcze w mistrzostwo
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
(13-05-2026, 19:51)Janiko napisał(a): Arka odchaczona. Teraz Jagiellonia - Raków. Remis chyba NAM wystarczy ?
(13-05-2026, 19:53)Antonio napisał(a): Wytarczy do czego? Remis w następnym meczu powoduje, że może nas wyprzedzić tylko Jaga pod warunkiem, że wygra dwa a my przegramy dwa.
