Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
ok - poddaje się.

ale:

dwa remisy z J (2), remis z R i wygrana (4), dwie wygrane z Górnikiem (6) = 12
skąd masz te 10?

Jaga prowadzi jakby co Wink

(13-05-2026, 21:05)strzelisty jupiter napisał(a): Ktoś naprawdę dopuszcza, że przejebiemy oba ostatnie mecze? Co dzisiaj piliście? Smile

zdarzają się takie cuda na świecie Smile bez picia
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:20)strzelisty jupiter napisał(a): Nikt nie dojedzie do tylu punktów ile mamy obecnie. Jest po sezonie.

A ja po raz kolejny twierdzę że 56 nie da nam MP.

E: no to 56 da MP czy jednak nie możemy przegrać nic z ostatnich 2Wink?
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 21:05)strzelisty jupiter napisał(a): Co dzisiaj piliście? Smile

https://youtu.be/VK8vBwPSVLg?si=Fh5mTC598uv5z_nE&t=10

Wink
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 21:07)Mosina napisał(a): ok - poddaje się.

ale:

dwa remisy z J (2), remis z R i wygrana (4), dwie wygrane z Górnikiem (6) = 12
skąd masz te 10?

Jaga prowadzi jakby co Wink

(13-05-2026, 21:05)strzelisty jupiter napisał(a): Ktoś naprawdę dopuszcza, że przejebiemy oba ostatnie mecze? Co dzisiaj piliście? Smile

zdarzają się takie cuda na świecie Smile bez picia
Na szybko liczyłem a co nagle to po diable.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 21:05)strzelisty jupiter napisał(a): Ktoś naprawdę dopuszcza, że przejebiemy oba ostatnie mecze? Co dzisiaj piliście? Smile

No to przypomnijmy sobie świezy przypadek Ajaxu.
 
Odpowiedz
Na ten moment Górnik i Lech mają najlepsze bilanse bezpośrednie tzn po 12 pkt. Najgorszy chyba Jagiellonia.
Więc jeśli dobrze rozumiem to przy równej liczbie pkt MP będzie się rozstrzygał między nami, a Górnikiem.

Ale...jebać to. My robimy swoje!
A Raków...kurwa grać!
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:42)Mosina napisał(a):
(13-05-2026, 20:39)Róża napisał(a): Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika.

nie ma czegoś takiego jak "mała tabela". rozpatruje się sytuację każdej pary osobno wg regulaminu. Podanego kilka postów wyżej
 
Oczywiście że jest. Jest osobny punkt regulaminu na rozstrzygnięcia przy równych punktach dla więcej niż w 2 drużyn. Właśnie "mała tabela".
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 21:26)Róża napisał(a): Na szybko liczyłem a co nagle to po diable.

No żeby nam odjąć dwa punkty "na szybko" to skandal Smile

Raków Jagiellonia - wyrównany mecz. Oby tak dalej. W końcówce Raków przyciśnie i wciśnie na 1:1



Mała tabela i tak powoduje w każdej opcji (3 albo 4 drużyny z równą ilością punktów) że jesteśmy w niej na pierwszym miejscu. (o Ile oczywiście w dzisiejszym meczu Jagiellonia Raków będzie remis i 3 lub 4 drużyny będą miały na koniec 56 punktów). Jedynie w przypadku jak my i Jagiellonia będziemy mieć po 56 punktów może być nieciekawie (korzystniejsza różnica bramek: Jagielonia minimum +14 my +13)
Oczywiście powyższe odpada w przypadku gdy dziś w meczu Rakowa i Jagiellonie nie będzie podziału punktów.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 21:29)pacal napisał(a):
(13-05-2026, 20:42)Mosina napisał(a):
(13-05-2026, 20:39)Róża napisał(a): Wynik bezpośrednich spotkań przy 4 zespołach z 56 pkt to mała tabela a w niej mamy 2 pkt mniej od Górnika.

nie ma czegoś takiego jak "mała tabela". rozpatruje się sytuację każdej pary osobno wg regulaminu. Podanego kilka postów wyżej
 
Oczywiście że jest. Jest osobny punkt regulaminu na rozstrzygnięcia przy równych punktach dla więcej niż w 2 drużyn. Właśnie "mała tabela".

racja - sorry, źle interpretowałem pojęcie "bezpośrednich meczów" Wink
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:57)Róża napisał(a): Wyniki meczów, czyli my mamy 10 pkt a Górnik 12, bo wygrał z Rakowem i Jagiellonią.

Nie. 
My mamy w tabeli 4 zespołów też 12 punktów (2 wygrane z Górnikiem, 1 z Rakowem + 3 remisy). Raków i Jaga się nie liczą bo przed meczem w Częstochowie miały w tej tabelce odpowiednio 4 i 2 punkty, więc nie są w stanie dogonić.
- Następna w kolejności jest różnica bramek w małej tabelce (my 11-8, a Górnik 9-6, więc jest remis)
- Następna w kolejności jest większa ilość strzelonych bramek w małej tabelce, w której wygrywamy z Górnikiem 11:9 
Tak że byłoby na żyletki, ale na nasze Smile

- w tabeli Lech-Górnik-Raków wygrywamy na punkty (10 - 6 - 1).
- w tabeli Lech-Górnik-Jaga wygrywamy na punkty (8 - 6 - 2).
- w tabeli Lech-Raków-Jaga wygrywamy na punkty (6 - 5 - 3) (zakładając remis Raków-Jaga, bo tylko przy takim wyniku Lech, Raków i Jaga mogą mieć po 56 pkt).
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Chaos, 7 gości