Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
A Leśnodorski namówił Jakubasa na wyjebanie Stolarczyka i angaż Misiury. Na razie pozbywają się piłkarzy i zobaczymy, czy to nie koniec ich przygody z Ekstraklasą.
 
Odpowiedz
Jakubas to mam wrażenie, że by chciał się pożegnać z Motorem.
 
Odpowiedz
No na pewno nie chce wkładać swojego siana jak Dobrzycki. Chyba myślał, że bez inwestycji zagra w Europie.
 
Odpowiedz
Czyli bez inwestycji albo z minimalną inwestycją myśli o czymkolwiek to droga donikąd.
 
Odpowiedz
Przecież on myślał, że jest najmądrzejszy więc nie będzie musiał dokładać i się uda. Pewnie dlatego mu się nie udaje bez dokładania i przepłacania własnych, sprawdzonych piłkarzy co skutkuje, że każdy prawie za darmo odchodzi.

I wisienka na torcie bo chciał trenerowi i zawodnikom, działaczom dawać udziału w klubie.
Przecież teraz trenera chce wywalić a pół roku temu chciał go udziałowcem zrobić.
Ciekawe jak te udziału miały funkcjonować bo za parę lat mogłoby tych udziałowców być sporo.
 
Odpowiedz
Trenera już wywalił a z klubu odeszło 2 najlepszych zawodników.
 
Odpowiedz
A co się stało z tym zawodnikiem wartym 12 milionów Euro co to do Chelsea miał iść?
 
Odpowiedz
Jednak nie za często grał w I składzie Motoru i jego wartość jednak spadła Smile Transfermarkt pokazuje 600 tys. EUR
 
Odpowiedz
(14-06-2026, 17:59)Skorpion napisał(a): Pululu olał Widzew. Nawet oni nie są w stanie mu tyle zapłacić (co jest dość dziwne bo ile chciał tyle ile Lewy? ) Biorą Świderskiego.

w jego przypadku to może wykątkowo nie chodzić właśnie tylko o kasę. Jeśli chce się wyrwać z Ekstraklasy to jest to ostatni dobry moment. W Widzewie może utknąć i przez 2-3 lata osiągać mniej więcej to samo co z Jagą. więc po co mu taki projekt - poza oczywiście wspomnianymi szeklami

(14-06-2026, 19:21)Róża napisał(a): No na pewno nie chce wkładać swojego siana jak Dobrzycki. Chyba myślał, że bez inwestycji zagra w Europie.

Tak średnio znam Jakubasa, ale raz mi wpadł w oko jakiś wywiad, z którego wynikała prosta filozofia – nauczyć klub być samodzielnym bez jego pieniędzy, jak już kiedyś odejdzie. Więc po pierwsze traktował to bardziej jako edukację i wsparcie lokalnego klubu, a po drugie wiedział, że jeśli zainwestuje (czytaj: wrzuci klub także na wyższy poziom obsługi kosztów), to po exitcie może to dla nich oznaczać natychmiastowy upadek. brzmiało to sensownie w sumie - Rutek zrobił to samo tylko powiedział że się nigdy nie podda Wink
 
Odpowiedz
Rutek się nigdy nie podda i syn już jest namaszczony a Jakubas nie tyle chce słodszej herbaty od mieszania co zmienia łyżeczkę, bo mu Leśny powiedział, że będzie słodsza po tym.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 39 gości