Liczba postów: 1,910
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
03-11-2024, 15:52
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2026, 10:56 przez rojber.)
No dobra, żeby nie zaśmiecać innych wątków, o aspektach meczowych powoli czas pisać tu. My po wpadce, Legia gra jeszcze z Widzewem. Nie ma to jakby znaczenia bo te mecz są wyjątkowe, chociaż ostatnimi czasy raczej mocno zamknięte i bardziej dla koneserów. Miesiąc temu byłbym spokoj(niejsz)y, teraz nie wiem.
Jak zwykle przy okazji klasyka, odzywa się dyskusja w różnych miejscach który mecz bardziej klasykiem jest, Lech - Legia, Widzew - Legia, a może Legia - Górnik. Pewnie od wieku dyskutantów zależy odpowiedź, dla mnie od 20 lat to jest ten pierwszy, i aż mnie dziwi że tak końcówka lat 90tych i raptem dwa sezony owiały takim splendorem pojedynki Widzewa i Legii. Ale może też nie wiem wszystkiego i po prostu w tamtej części Polski to jest klasyk czysto kibicowski, dla mnie polskim klasykiem są nasze z nimi mecze i tyle.
Zapraszam do dyskusji
Liczba postów: 2,401
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Ale trzeba im przyznać, że na każdym meczy z rywalami których wymieniłeś jest komplet. A słowami randomów z internetu co to wypisują u nich na stronie, że są nie wiadomo kim bym się nie przejmował.
Margines się skończył ważne aby wygrać, inaczej ze śmiechów z Legii nic nie zostanie strata się zmniejszy.
No i Raków z Jagielonią nam odjadą jak będzie wtopa.
Będzie nowa trawa miejmy nadzieje, że nie będzie wytłumaczenia ale Motor.
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 3
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
Dobrze widziałem że przyjezdni wystąpią bez swojej największej gwiazdy, czyli Feio?
Liczba postów: 43
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
1
06-11-2024, 22:16
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2024, 22:19 przez adi2050.)
Gurgul to jeden z najmniej pewnych zawodników podstawowej jedenastki. Jednak jak z Puszczą wszedł Andersson to szybko za nim zatęskniłem. Dobrze że Michał zagra w niedzielę, chociaż będzie grał na przeciwko będącego w dobrej formie Wszołka. Oby nie było z jego strony autostrady. Natomiast Szwed w tym klubie to jedno wielkie nieporozumienie, nie przypominam sobie jednego dobrego meczu w jego wykonaniu.
W Warszawie nastroje będą pełne optymizmu, bo ostatnie wyniki mają dobre. Mam nadzieje że dostaną od nas kubeł zimniej wody wody w niedziele.
Liczba postów: 320
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
Sędzią meczu kto? Wiadomo Varciniak
Liczba postów: 118
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
3
Czyli będzie 'ciekawie' i znając życie nie na naszą korzyść
Liczba postów: 2,401
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Legia na razie pod wodzą tego trenera co bije swoich wygrywa. Ważne aby z nami dostali w plecy. Obojętnie jak ale musimy wygrać.
Z ciekawości widziałem gdzieś statystyki Gurgula i nie są one za ciekawe. Choć trzeba docenić, że na lewej stronie gra młodzik.