Przed sparingiem z Concordią Murowana Goślina

W sobotę, 4 marca o godzinie 18:15 Wiara Lecha rozegra przedostatni sparing przed startem rundy rewanżowej. Przy Bułgarskiej lechici podejmą Concordię Murowana Goślina.

Dwa tygodnie przed meczem w Kazimierzu Biskupim Wiara Lecha rozegra szósty mecz kontrolny podczas przygotowań do piłkarskiej wiosny. We wcześniejszych pięciu lechici przegrali czterokrotnie i tylko raz zremisowali. W ostatniej grze kontrolnej, która odbyła się przed wyjazdem na mecz Lecha do Wrocławia Kibole ulegli 4-ligowej Victorii Września 1:7.

Przeciwnikiem podopiecznych trenera Łukasza Kubiaka będzie 5-ligowa Concordia Murowana Goślina, która po rundzie jesiennej zajmuje 14. miejsce w grupie pierwszej. MKS w okresie przygotowawczym rozegrał do tej pory tylko dwa sparingi. W obu musiał uznać wyższość rywali – z Sokołem Mieścisko przegrał 3:4, a przed dwoma tygodniami uległ Lotnikowi Poznań 0:4.

Mecz sparingowy Wiara Lecha – Concordia Murowana Goślina odbędzie się w sobotę, 4 marca o godzinie 18:15 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Bułgarskiej.

Other Articles

Koszykówka
W Rawiczu we wtorek