Mateusz Bednarek i Mikołaj Hudziak po zwycięstwie z Wielkopolską Komorniki

Wiara Lecha zwyciężyła po raz 20 w obecnym sezonie, pewnie pokonując ostatnią w tabeli Wielkopolskę Komorniki. Aktualną dyspozycję Lechitów oraz sytuację w tabeli komentują Mateusz Bednarek oraz Mikołaj Hudziak.

Mateusz Bednarek – napastnik Wiary Lecha: Ciężko się gra z zespołem, który nie chce grać w piłkę i broni się całym zespołem praktycznie w swoim polu karnym. Potrafiliśmy jednak stworzyć kilka sytuacji, z których dwie udało się wykorzystać i ostatecznie wyszliśmy z tego starcia zwycięsko.

Oczywiście nie zakładamy innego scenariusza, jak dwa zwycięstwa, by jak najszybciej móc się cieszyć z upragnionego awansu.

W sobotę czeka nas ciężki mecz, jak zresztą wszystkie nasze mecze wyjazdowe. Z reguły nam one nie leżą, ale myślę, że mamy odpowiednią motywację, żeby wykonać założenia trenera i wygrać ten mecz.

Mikołaj Hudziak – skrzydłowy Wiary Lecha: Spotkanie było ciężkie. Rywale cały czas dobrze się bronili bez chęci strzelenia nam bramki. Ciężko gra się na taką drużynę. Mimo to wygraliśmy i zagraliśmy bez straty bramki, lecz wiem, że stać nas na jeszcze więcej.

Naszym celem zawsze jest zwycięstwo. W każdym meczu walczymy o 3 punkty bez względu na to z kim i gdzie gramy.

Z pewnością mecz z Polaninem Strzałkowo będzie trudnym spotkaniem. To zespół ze środka tabeli, ale na wiosnę tylko raz polegli na swoim boisko, więc ciężko jest tam wygrać. Myślę, że możemy spodziewać się ciężkiego boju, ale mam nadzieję że ze Strzałkowa wywieziemy trzy punkty, które przybliżą nas do awansu.

Other Articles