Superbet wspiera Kibiców Lecha Poznań!

Superbet, czyli nowy strategiczny sponsor Kolejorza, gra RAZEM z kibicami! Prowadzone rozmowy zaowocowały wsparciem inicjatyw organizowanych przez Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz oraz rozgrywek WL Ligi. Marka będzie także widoczna przy okazji domowych meczów drużyn Wiary Lecha.

– Główne przesłanie naszej współpracy z Klubem mieści się w słowie RAZEM. Chcemy łączyć i wspierać wszystkie dobre inicjatywy, które dzieją się wokół Klubu. Jesteśmy pod dużym wrażeniem tego, jak prężnie działa środowisko kibiców Lecha Poznań, stąd decyzja o zawarciu umowy ze stowarzyszeniem. – powiedział Łukasz Seweryniak, Prezes Superbet.

Bukmacher przygotował specjalną niespodziankę dla sympatyków Lecha, którzy dopingują swoją drużynę na meczach wyjazdowych. Każdy z wyjazdowiczów, który będzie posiadać aplikację Superbet, otrzyma freebet w wysokości 19.22 PLN. Warunkiem jest podanie swojego loginu przy zakupie biletów.

– Nie ukrywam, że rozpoczęcie tej współpracy jest dla Stowarzyszenia kolejnym, niezwykle ważnym elementem rozwoju. Ostatnie kilka lat pokazało, że nasze inicjatywy dawno już opuściły mury stadionu przy Bułgarskiej. Otwierają się przed nami zupełnie nowe perspektywy – jak choćby kolejne edycje Kibolskiej Dychy, czy wsparcie inicjatyw kibiców Kolejorza w największych miastach w Wielkopolsce, bo przecież fani Lecha rozsiani są po całym województwie – mówi Marcin Kawka – prezes Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz.

W podobnym tonie wypowiada się Paweł Piestrzyński prezes Wiary Lecha: Nasze Stowarzyszenie to nie tylko IV-ligowa sekcja piłkarska, czy też II-ligowa koszykarska i futsalowa. To także inicjatywy organizowane dla blisko tysiąca kibiców. Takim projektem jest WL Liga, która dzięki współpracy z Superbet będzie mogła wskoczyć na wyższy poziom organizacyjny.

Przypominamy, że na podstawie umowy z Klubem Superbet zadeklarował, że uruchomiony został mechanizm dodatkowego wsparcia Akademii udzielanego RAZEM z kibicami Lecha. 10% każdego pierwszego depozytu oraz 1% rocznego zysku z kont założonych u bukmachera z kodem RAZEM zostanie przeznaczone na rzecz piłkarskiej Akademii Lecha Poznań.

Szczegóły promocji bukmachera dla kibiców Lecha dostępne są tutaj

O SUPERBET

Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich, który jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie. Jest sponsorem strategicznym Lecha Poznań, a także m.in. Górnika Zabrze. Od sezonu 2022/23 jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

Ambasadorami marki są Jerzy Dudek, Sławomir Peszko i Tomasz Smokowski.

Superbet jest zdobywcą wielu nagród m.in:

  • Zwycięzca w kategorii Bukmacher roku 2022 – Nagrody Bukmacherskie 2022 portalu Legalnibukmacherzy.pl
  • I miejsce w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna – Nagrody Bukmacherskie 2022 portalu Legalnibukmacherzy.pl
  • I miejsce w kategorii Najlepszy Marketing – Nagrody Bukmacherskie 2022 portalu Legalnibukmacherzy.pl
  • I miejsce w kategorii Nagroda Użytkowników – Nagrody Bukmacherskie 2022 portalu Legalnibukmacherzy.pl
  • I miejsce w kategorii Najlepszy Customer Service – Nagrody Bukmacherskie 2022 portalu Legalnibukmacherzy.pl
  • Nagroda w kategorii Najlepsza Obsługa Klienta – Better Collective „Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022
  • Nagroda w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku – Better Collective „Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022

Dobry odbiór przez użytkowników zawdzięcza głównie innowacjom technicznym, a szczególnie flagowemu produktowi, czyli aplikacji mobilnej. Oferuje ona użytkownikom wiele niestandardowych funkcjonalności m.in. platformę do gry społecznościowej Supersocial czy też zupełnie darmowy quiz sportowy Supergame, w którym jest do wygrania prawdziwa gotówka oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Flagową promocją jest też Superprzewaga, czyli rozliczenie zakładu jako wygranego przy dwóch golach przewagi, niezależnie od końcowego wyniku.

Other Articles