Wiara Lecha zagra we Wrześni

Dzień po meczu Lecha ze Stalą Mielec drużyna kibiców Kolejorza zmierzy się na wyjeździe z Victorią Września. Pojedynek w ramach 9. kolejki IV ligi odbędzie się w niedzielę, 24 września o godzinie 15.

Pięć meczów – tyle liczy seria pojedynków bez wygranej Wiary Lecha, która trwa od wyjazdowego pojedynku w Kórniku. Lechici zremisowali dwa spotkania i trzykrotnie okazywali się słabsi od przeciwników. Punkty udało się wywalczyć na trudnych terenach w Kórniku i w Jarocinie. Ostatnia delegacja zakończyła się minimalną przegraną w Lesznie 1:2.

Victoria jest całkowitym przeciwieństwem Niebiesko-Białych. Gdy Kibole zdobywali siódmy punkt w sezonie w trzeciej kolejce to wrześnianom udało się wywalczyć pierwsze oczko po dwóch porażkach z rzędu. Od meczu w Tarnowie Podgórnym, który zakończył się remisem 2:2 Victoria wygrała pięć kolejnych potyczek, w tym trzy domowe spotkania z beniaminkami – z Pogonią Łobżenica 7:1, Polonią Chodzież 4:1 i Ostrovią Ostrów Wielkopolski 3:0.

Niedzielne spotkanie będzie drugą okazją do kontaktu między obiema drużynami. Pod koniec lutego przy Bułgarskiej odbył się mecz sparingowy, w którym Victoria bez problemu ograła Wiarę Lecha 7:1.

Mecz 9. kolejki IV ligi Victoria – Wiara Lecha odbędzie się w niedzielę, 24 września o godzinie 15 na stadionie we Wrześni.

Other Articles