Zachodnia Liga MTB: Triumf Michała Siekierskiego

W minioną niedzielę 2 czerwca odbyły się dwa wyścigi MTB, w których udział wzięli zawodnicy Wiary Lecha. Pierwszy to kolejny etap cyklu SOLID MTB, tym razem w Grodzisku Wielkopolskim. Na tej trasie walczyło troje reprezentantów Kiboli: Gosia, Dawid oraz Jacek. W Zachodniej Lidze MTB w Połczynie Zdroju startował Michał.


„SOLIDna zabawa w Kąkolewie pod Grodziskiem Wlkp.” tak w dużym skrócie zawody opisał Jacek. W teorii wyścig był płaski – na dystansie PRO – 42 kilometry – uzbierało się nieco powyżej 400 metrów przewyższenia, ale wcale nie było nudno. Leśne single, kilka twardych podjazdów i tyle samo bardzo technicznych zjazdów po piasku i wystających korzeniach. Pozycje, które zajęli nasi kolarze pokazują wyraźnie, że forma wzrasta.

** Dystans FUN

Gosia – OPEN – 5 pozycja, kategoria K4 – 3 pozycja 🔥

Dawid – OPEN – 70 pozycja, kategoria M3 – 22 pozycja 👏 – co wyścig, to progres 🔥

** Dystans PRO

Jacek – OPEN – 40 pozycja, kategoria M5 – 4 – niewiele zabrakło do pudła 👏

Drugim wyścigiem w minioną niedzielę, była kolejna edycja Zachodnia Liga MTB na kultowej trasie w Połczynie-Zdróju. Wybitnie dla koneserów. Było w niej to, co najlepsze w MTB. Przepiękne widoki polskiego lata – łąki, pola, strumyki, małe rzeczki – ale również, szutry, single, trawersy, techniczne zjazdy, techniczne podjazdy, no i oczywiście błoto. Nie ma co ukrywać że pogoda dodała pikanterii i z trasy trudnej, zrobiła się jeszcze trudniejsza. Reprezentanci Kibolskiego KS, spisali się znakomicie. Michał wygrał cały wyścig na dystansie Mega, dojeżdżając 1 OPEN❗️, a Paweł 5 OPEN i 2 w kategorii❗️

Dla wszystkich ogromne gratulacje i powodzenia w kolejnych starach, które już w ten weekend.

Martombike Original

CAT.SHOP.PL

Serwis rowerowy pakamera

Other Articles