Leśnik Margonin – Wiara Lecha 1:1

W meczu 3. kolejki V ligi Wiara Lecha zremisowała w Margoninie z Leśnikiem 1:1. Jedyną bramkę dla drużyny kibiców Kolejorza zdobył Mateusz Bednarek.

Wiara Lecha nie przedłużyła serii wygranych do czterech meczów, ale utrzymała miano niepokonanej w obecnym sezonie. W Margoninie Kibole zremisowali 1:1. Stworzyli więcej sytuacji bramkowych od gospodarzy, ale nie potrafili pokonać najlepszego na boisku bramkarza Leśnika. W ostatniej akcji spotkania, już w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry, golkiper z Margonina uratował drużynę przed porażką zagrywając piłkę ręką poza polem karnym. Został ukarany czerwoną kartką, a Wiara Lecha otrzymała rzut wolny z odległości 18 m. Uderzenie Jakuba Wilka jednak nieznacznie minęło słupek bramki Leśnika.

Bramki padały w obu połowach. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 32 min, gdy na raty został pokonany Mikołaj Nawrowski. Pierwszy strzał wybronił, przy drugim był bezradny. Wiara Lecha wyrównała w 78 min po pięknym lobie Mateusza Bednarka, który trafił w trzecim kolejnym meczu.

W 4. kolejce V ligi Wiara Lecha zmierzy się na poznańskim Golęcinie z Akademią Reissa. Pojedynek odbędzie się w sobotę 11 września o godzinie 17.