Wiara Lecha – Futsal Poznań 4:1

W drugim meczu kontrolnym Wiara Lecha pokonała Futsal Poznań 4:1. Gole dla Lechitów zdobywali Tomasz Antczak, Maciej Manelski, Wojciech Tabiszewski i Marcin Antczak.

Sparingowe derby Poznania pomiędzy Wiarą Lecha i Futsalem zostały rozegrane w hali CityZen, gdzie niebiesko-biali będą rozgrywać mecze domowe. Pojedynek został podzielony na trzy 20-minutowe tercje, podczas których czas nie był zatrzymywany. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 3:0 dla podopiecznych Jacka Sandera. W 2 min wynik otworzył Tomasz Antczak. Kolejne gole padły w ostatnich pięciu minutach. Prowadzenie podwyższył Maciej Manelski, a na pierwszą przerwę Lechici schodzili z trzema trafieniami przewagi, dzięki bramce Wojciecha Tabiszewskiego w 20 min.

Tempo pojedynku spadło w kolejnych dwóch tercjach. Obie zakończyły się remisami. W drugiej Wiara Lecha podwyższyła na 4:0 za sprawą trafienia Marcina Antczaka, ale ta część gry zakończyła się wynikiem 4:1 po golu rywali w 27 min. W trzeciej odsłonie obaj bramkarze zachowali czyste konta i mecz zakończył się trzybramkową wygraną niebiesko-białych.

Wiara Lecha – Futsal Poznań 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)

Bramki: 2′ Tomasz Antczak, 15′ Maciej Manelski, 20′ Wojciech Tabiszewski, 25′ Marcin Antczak
Wiara Lecha: Adrian Borowski, Michał Mielniczek, Jarosław Sałata – Jacek Sander, Piotr Jabłecki, Marcin Antczak, Łukasz Cendalski, Łukasz Norek, Oskar Ganowski, Maciej Manelski, Marcin Janas, Wojciech Tabiszewski, Tomasz Antczak, Radosław Majewski