Wiara Lecha – KKF Konin 2:2

Remisem 2:2 zakończył się czwarty mecz kontrolny sekcji futsalu Wiary Lecha. Bramkarza KKF-u Konin pokonali Marcin Surowiec i Marcin Janas.

Podopieczni Jacka Sandera zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż w Koninie co miało przełożenie na wynik potyczki z drugoligowym KKF-em. Ta zakończyła się remisem. Mecz ze względu na awarię zegara odbył się w formule trzech 20-minutowych tercji bez zatrzymywanego czasu gry. Pierwsza zakończyła się bezbramkowym remisem. Gole padły w kolejnych dwóch częściach. Wynik otworzył w 26 min Marcin Surowiec. Goście z Konina doprowadzili do wyrównania w 32 min, a na prowadzenie 2:1 wyszli dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem. Wiarze Lecha udało się osiągnąć korzystny wynik dzięki bramce Marcina Janasa, która padła w 52 min. Był to gol ustalający rezultat meczu.

Wiara Lecha – KKF Konin 2:2 (0:0, 1:1, 1:1)

Bramki: 26′ Marcin Surowiec, 52′ Marcin Janas – 32′ 50′
Wiara Lecha: Michał Mielczniek – Oskar Ganowski, Piotr Jabłecki, Jacek Sander, Marcin Janas, Łukasz Cendalski, Radosław Majewski, Maciej Smuniewski, Marcin Surowiec, Mateusz Jedliński, Wojciech Tabiszewski, Łukasz Norek