Red Dragons II Pniewy – Wiara Lecha 3:4

W 2. kolejce III ligi futsalu Wiara Lecha pokonała na wyjeździe rezerwy Red Dragons Pniewy 4:3. Bramki dla niebiesko-białych zdobywali Marcin Surowiec, Marcin Janas, Radosław Majewski i Łukasz Norek. Lechici po dwóch meczach mogą pochwalić się kompletem punktów.

SPONSOR STRATEGICZNY

Z wysokiego C mecz w Pniewach rozpoczęli futsaliści Wiary Lecha, którzy po dwóch minutach wygrywali z Red Dragons 2:0. Wynik spotkania otworzył Marcin Surowiec, a chwilę później jego wyczyn skopiował Marcin Janas. Na przerwę bardzo dobrze grający Lechici schodzili z trzybramkową przewagą. W 17 min na listę strzelców wpisał się Radosław Majewski.

Po zmianie stron obraz gry zmienił się na korzyść zespołu gospodarzy. W 22 min zdobyli pierwszego gola, a pod koniec meczu doprowadzili do sporych emocji zmniejszając stratę do jednego gola. Kluczową bramkę dla poznaniaków zdobył Łukasz Norek, który pokonał golkipera pniewian w 30 min. Trafił na 4:1. Red Dragons grali do końca, zdobyli dwie bramki i byli bliscy wywalczenia punktu. Ostatecznie niebiesko-biali dowieźli korzystny wynik i zgarnęli drugi komplet punktów w sezonie.

Najbliższy mecz sekcja futsalu Wiary Lecha rozegra w niedzielę 5 grudnia w hali CityZen. Derby Poznania z Futsalem rozpoczną się o godzinie 14.