Dojazd na mecz Wiara Lecha – Pogoń Połczyn Zdrój

Rewanżowy mecz barażu o II ligę futsalu zostanie rozegrany w niedzielę, 3 kwietnia o godzinie 13 w hali CityZen. Tego dnia w Poznaniu odbywać się będzie półmaraton, którego trasa przebiegać będzie m.in. przez ul. Droga Dębińska.

Kibiców Lecha chcących obejrzeć historyczny mecz, w którym Wiara Lecha walczyć będzie o awans do II ligi futsalu, informujemy, że w okolicach hali CityZen przebiegać będzie trasa poznańskiego półmaratonu. Biegacze wystartują o godzinie 9. Zakończenie zmagań biegowych zaplanowano na godzinę 14, czyli w trakcie drugiej połowy meczu futsalistów.

Osoby wybierające się na mecz zachęcamy do wcześniejszego wyjścia z domu. Poniżej przedstawiamy mapkę poznańskiego półmaratonu, na której zaznaczone są śluzy przejazdowe dla samochodów. W okolice CityZen-u najlepiej będzie dotrzeć od strony Lodowiska i Hali Chwiałka.

Więcej informacji o utrudnieniach w ruchu – klik!

Mapa poznańskiego półmaratonu (kliknij, żeby powiększyć!)

Pojedynek barażowy o wejście do II ligi futsalu pomiędzy Wiarą Lecha i Pogonią Połczyn Zdrój odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia o godzinie 13. Pierwszy mecz zakończył się remisem 6:6.

Other Articles

Naj
Naj… Marcina Daniela
Zapowiedź meczu