Przed sobotnim meczem z Leśnikiem Margonin

Trzeci mecz rundy wiosennej Wiara Lecha rozegra w sobotę 2 kwietnia. O godzinie 18 na stadionie MOS rozpocznie się pojedynek w ramach 18. kolejki. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Łukasza Kubiaka będzie Leśnik Margonin.

Dzień po wyjeździe do Wrocławia, gdzie Kolejorza będzie dopingować również DWL, odbędzie się pojedynek z Leśnikiem Margonin. W rundzie jesiennej Kibole wywieźli ze stadionu najbliższego rywala jeden punkt zdobyty dzięki bramce Mateusza Bednarka w końcówce pojedynku.

Wiara Lecha ma za sobą bardzo udany start na wiosnę. Kibole, podobnie jak jesienią, wygrali pierwsze dwie potyczki i w tabeli rundy rewanżowej są liderem. Na inaugurację ograli Spartę Szamotuły, a tydzień później zwyciężyli w derbach Poznania z TPS-em. Oba te mecze zakończyły się wygranymi 4:0. Oba zostały rozegrane na poznańskiej Śródce. Tam też odbędzie się trzecia wiosenna potyczka.

Leśnik Margonin ma za sobą dwa mecze, w których zgarnął jeden punkt. W pierwszym rewanżu przegrał u siebie z Notecią Czarnków 0:4, w drugim zaledwie zremisował w Szamotułach ze Spartą 0:0. Wizyta na poznańskim stadionie MOS będzie drugą w tym sezonie. Poprzednia, we wrześniu ubiegłego roku, zakończyła się porażką z Przemysławem 0:5.

Mecz 18. kolejki V ligi Wiara Lecha – Leśnik Margonin odbędzie się w sobotę, 2 kwietnia o godzinie 18.

Other Articles