Rewanżowy pojedynek z Pogonią

Tydzień po pierwszym meczu zakończonym remisem 6:6 odbędzie się rewanżowy pojedynek barażu o II ligę futsalu. 3 kwietnia Wiara Lecha podejmie Pogoń Połczyn Zdrój w poznańskiej hali CityZen. Początek został zaplanowany o godzinie 13.

Pierwsze spotkanie barażowe zakończyło się remisem 6:6. Pogoń prowadziła do przerwy 3:1, ale dzięki znakomitej postawie Wiary Lecha wynik został odwrócony. Do 37 min na parkiecie dominowali podopieczni Jacka Sandera. W końcówce niesiona dopingiem miejscowej publiki Pogoń odrobiła straty i ostatecznie, po golu w 40 min, uratowała remis.

Zwycięzca niedzielnego spotkania awansuje bezpośrednio do II ligi futsalu. W przypadku remisu odbędzie się dogrywka, a gdy ta nie przyniesie rozstrzygnięcia o wyniku zadecydują rzuty karne.

Mecz barażowy Wiara Lecha – Pogoń Połczyn Zdrój odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia o godzinie 13 w hali CityZen przy ulicy Droga Dębińska. Ze względu na odbywający się w tym samym czasie półmaraton spodziewane są problemy z dojazdem, o których pisaliśmy wczoraj na naszej stronie – klik!