NEST Wojciech Gonet partnerem sekcji piłkarskiej Wiary Lecha

Firma NEST Wojciech Gonet dołączyła do klubu wielosekcyjnego kibiców Lecha Poznań jako Partner sekcji piłkarskiej występującej w V lidze.

Wiara Lecha rozpoczęła współpracę z firmą NEST, która potrwa przynajmniej do końca czerwca przyszłego roku. Logotyp nowego Partnera Lechitów będzie widoczny na materiałach promocyjnych niebiesko-białych.

Przystąpiliśmy do współpracy z Wiarą Lecha ze względu na chęć uczestniczenia w rozwoju drużyny prowadzonej przez kibiców Kolejorza. Uważam, ze ich zaangażowanie, pasja z jaką dążą do realizacji wyznaczonych celów jest warta pomocy. NEST jest z Wami! –  powiedział Wojciech Gonet, właściciel firmy NEST.

Na naszym niebiesko-białym pokładzie witamy kolejną firmę, która nam zaufała. Cieszymy się, że firma NEST będzie nam towarzyszyć w procesie rozwoju piłkarskiej drużyny kibiców. – powiedział Paweł Piestrzyński, prezes Wiary Lecha.

Firma NEST Wojciech Gonet to firma z 25-letnią tradycją specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji z zakresu realizacji i projektowania instalacji słaboprądowych, teletechnicznych systemów bezpieczeństwa i przeciwpożarowych, systemów zabezpieczeń osób i mienia wszelkich rozwiązań radiokomunikacyjnych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz współpracy z wiodącymi inwestorami, biurami architektonicznymi, inżynierami kontaktu tworzymy i realizujemy projekty na każdym etapie procesu budowy. Najważniejszym zasobem firmy NEST są doświadczeni i godni zaufania projektanci, inżynierowe i konstruktorzy oraz specjaliści branżowi. To właśnie dzięki nim udało się z sukcesem zrealizować wiele realizacji w całej Polsce.

Zapraszamy do współpracy z nowym Partnerem piłkarskiej Wiary Lecha. Kontakt do firmy: tel. 604 132 391, mail:  wojciech@gonet.com.pl.

Other Articles