Przed trzecim sparingiem. Futsaliści zagrają we Wrześni

W niedzielę, 25 września futsaliści Wiary Lecha zagrają we Wrześni z miejscowym KP. Pojedynek, który odbędzie się w hali przy ulicy Słowackiego, rozpocznie się o godzinie 12:30.

Wiara Lecha z KP Września rywalizować będzie w rozgrywkach drugiej ligi. Przed startem nowej kampanii oba zespoły zmierzą się w meczu sparingowym, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Dla niebiesko-białych będzie to trzecia potyczka podczas przygotowań. W poprzednich podopieczni trenera Dariusza Pieczyńskiego przegrali z KS Gniezno 0:5 i wygrali z Orlikiem Mosina 7:1. KP Września ma za sobą jedną grę kontrolną, w której zmierzył się z mosińskim pierwszoligowcem. Sparing zakończył się remisem 3:3.

KP Września w zeszłym sezonie występował w II lidze. Sezon 2021/2022 zakończył z identyczną liczbą punktów co wicemistrz rozgrywek – Beniaminek Starogard Gdański. Najlepszy wielkopolski zespół drugiego frontu był jedną z dwóch drużyn, która urwała punkty Futsalowi Świecie.

Mecz KP Września – Wiara Lecha odbędzie się w niedzielę, 25 września o godzinie 12:30 we wrzesińskiej hali przy ulicy Słowackiego.

Other Articles

Wieści z klubu
Relacje meczowe