Calcio Wągrowiec rywalem Wiary Lecha w I rundzie Pucharu Polski w futsalu

Wiara Lecha poznała przeciwnika, z którym zmierzy się w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu centralnym. O 1/32 finału lechici zmierzą się z Calcio Wągrowiec. Mecz najprawdopodobniej odbędzie się już w najbliższą niedzielę (11 grudnia) w Skokach.

Wiara Lecha na swojego rywala w I rundzie Pucharu Polski musiała czekać aż do czwartkowego wieczoru. Po godzinie 21 poznaliśmy zwycięzców wojewódzkiego finału. Zostali nim, drugi raz z rzędu, futsaliści Calcio Wągrowiec, którzy pokonali w meczu o złote medale Akademię Retro Poznań 5:3.

Dla Calcio Wągrowiec będzie to druga przygoda z Pucharem Polski na szczeblu centralnym. W poprzednim sezonie wągrowczanie w I rundzie pokonali drugoligowy Beniaminek Starogard Gdański 6:4, a następnie ulegli w 1/32 finału przedstawicielowi Ekstraklasy – AZS-owi UG Gdańsk 5:6 tracąc decydującego gola minutę przed końcową syreną.

Mecz Calcio Wągrowiec – Wiara Lecha najprawdopodobniej odbędzie się w niedzielę, 11 grudnia w Skokach. Będzie to druga potyczka obu drużyn w historii. Przed rokiem lepsi okazali się dwukrotni zdobywcy wielkopolskiego Pucharu Polski, którzy w 1/2 finału na szczeblu wojewódzkim pokonali lechitów 6:2.

Other Articles

Koszykówka
W niedzielę z liderem