Wiara Lecha rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej

Zawodnicy Wiary Lecha zebrali się zgodnie z planem we wtorkowy wieczór na Stadionie przy ulicy Bułgarskiej, gdzie odbyło się spotkanie ze sztabem szkoleniowym. Następnie podopieczni trenera Łukasza Kubiaka udali się na boisko treningowe, by po raz pierwszy w 2023 roku odbyć jednostkę treningową.

Przedtreningowe spotkanie było okazją do przedstawienia zespołowi nowego trenera przygotowania motorycznego – Jakuba Krzewiny. Mistrz Świata w biegu 4×400 metrów dołączył w zimowej przerwie do sztabu szkoleniowego Kiboli i będzie wspierał pracę trenerów Łukasza Kubiaka, Macieja Łaszyńskiego oraz Marcina Ruszkowskiego.

Lechitów czekają dwa miesiące pracy, podczas której będą szlifować formę przed rundą wiosenną i walką o awans do IV ligi. W ramach zimowych przygotowań Wiarę czeka osiem sparingów oraz liczne treningi urozmaicone zajęciami bokserskimi w Bagdasarian Boxing Club. Pierwszy mecz kontrolny odbędzie się w sobotę 28 stycznia, a rywalem Lechitów będzie IV-ligowa Kotwica Kórnik.

Na inauguracyjnym treningu Wiary gościła także redakcja Głosu Wielkopolskiego, która przygotowała fotorelację dostępną do obejrzenia pod linkiem – klik!

Other Articles

Koszykówka
Akademia