Wiara Lecha podsumowała sezon i podziękowała partnerom za wsparcie

W czwartek wieczór zawodnicy, sztab oraz partnerzy Wiary Lecha zgromadzili się w restauracji Ułan Browar położonej w poznańskim City Parku na spotkaniu z okazji zakończenia sezonu 2022/2023. Była to okazja do wręczenia Kibolom Pucharu za mistrzostwo V ligi, podziękowania sponsorom za wsparcie, a także wyróżnienia poszczególnych zawodników Wiary.

Spotkania z partnerami Kibolskiego Klubu Sportowego Wiara Lecha odbywają się cyklicznie co sześć miesięcy. Tym razem była to doskonała okazja do celebracji awansu drużyny piłkarskiej do IV ligi. Równo o godzinie 19:22 Prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Wojtala wręczył drużynie puchar za mistrzostwo V ligi, które Lechici wywalczyli w minionym sezonie. Lechici otrzymali także pamiątkowy puchar wraz z listem gratulacyjnym od Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania Jędrzeja Solarskiego.

Nie zabrakło także podziękowań dla partnerów Wiary Lecha, bez których klub nie mógłby funkcjonować w takiej formie oraz osiągać kolejnych sukcesów. Sponsorzy otrzymali z tej okazji okolicznościowe pamiątki z rąk Prezesa Pawła Piestrzyńskiego.

Spotkanie było także okazją do świętowania awansu do IV ligi przez całą drużynę oraz sztab, a także podsumowania sezonu 2022/2023. Wręczone zostały statuetki wyróżniające poszczególnych zawodników, którzy po części zostali wybrani w drużynowym głosowaniu w następujących kategoriach:

  • Odkrycie sezonu: Jakub Maćkowiak
  • Ulubieniec szatni: Jakub Nowak
  • Młodzieżowiec sezonu: Mikołaj Nawrowski
  • Najlepszy zawodnik sezonu: Jakub Wilk
  • Najlepszy strzelec: Michał Niedźwiedzki (21 bramek)
  • Najlepszy asystent: Jakub Wilk (17 asyst)
  • Najwyższa frekwencja na treningach: Mikołaj Nawrowski i Mikołaj Hudziak (99 zaliczonych treningów na 108 – 92% frekwencji)

Other Articles

Pierwszy zespół
Krótka przerwa Wiary Lecha
Pierwszy zespół