Eryk Lubieniecki po meczu z KS Dębiec: Cieszy mnie powrót do gry

W ostatnim meczu drużynę rezerw wspomógł obrońca pierwszego zespołu, Eryk Lubieniecki. Defensor, który wraca po kontuzji powiedział kilka słów na temat niedzielnego pojedynku z KS Dębiec.

Eryku w miniony weekend miałeś okazje zagrać po raz pierwszy od czasu kontuzji i do tego zaliczyłeś asystę , jakie to uczucie wrócić do gry i realnie pomóc kolegom w zwycięstwie?

Na pewno cieszy mnie powrót do gry po dłuższym rozbracie z piłką. Była to dobra okazja, aby podbudować się fizycznie oraz mentalnie po tak długiej przerwie. Asysta jest dodatkowym smaczkiem, jednak najbardziej cieszy zwycięstwo drużyny.

Jak oceniasz zawodników grających w rezerwach Wiary Lecha? Dostrzegasz gdzieś wśród nich siebie samego, który pare lat temu zaczynał przygodę z DWL?

Znam chłopaków grających w rezerwach i wiem jakie oni mają umiejętności, które są na wysokim poziomie i na pewno wyższym niż ta liga. Nie mogę powiedzieć, że dostrzegam w kimś samego siebie, ponieważ gdy przychodziłem do Wiary Lecha nie było zespołu rezerw, ale jest to na pewno dobra okazja aby zaprezentować swoje umiejętności przed trenerem pierwszego zespołu, który regularnie pojawia się na meczach rezerw.

Twoim zdaniem, które miejsca w tabeli pod koniec obecnego sezonu zajmą odpowiednio I i II drużyna Wiary Lecha?

Moim zdaniem I drużyna ma predyspozycje by walczyć o lokaty 4-8. Natomiast II zespół z pewnością awansuje do ligi wyżej. 

Other Articles