Trudny mecz rezerw. W piątek w Robakowie zagrają z Poznań FC

W 12. kolejce B-Klasy Wiara Lecha II podejmie na własnym boisku Poznań FC. Mecz zostanie rozegrany w piątek, 10 listopada o godzinie 20 w Robakowie.

Lechici przystąpią do spotkania z Biało-Czarnymi po dwutygodniowej przerwie od meczów ligowych. W 11. kolejce z powodu ulewy i złego stanu boiska nie odbył się pojedynek pomiędzy Wiarą Lecha II, a LKS-em Kicin. 

Poznań FC w miniony weekend przegrał w meczu na szczycie z GKS-em Golęczewo 2:3 i tym samym spadł na trzecie miejsce w tabeli. Ostatnie spotkania to popisy gry ofensywnej i defensywnej w wykonaniu graczy z Winograd. W trzech potyczkach poprzedzających rywalizację z liderem poznaniacy strzelili łącznie 17 bramek, a stracili tylko jedną! Rezerwy Wiara Lecha mogą pochwalić się podobną serią. Wygrali ostatnie trzy starcia przy bilansie bramkowym 15:2.

Dodatkowym smaczkiem piątkowej rywalizacji będzie bezpośredni pojedynek dwóch fizjoterapeutów pracujących na co dzień w Lechu. Po jednej stronie barykady znajdzie się Maciej Smuniewski, reprezentujący niebiesko-białe barwy, a po drugiej Patryk Wiśniewski grający w Poznań FC.

Mecz Wiara Lecha II – Poznań FC odbędzie się w piątek, 10 listopada o godzinie 20:00 w Robakowie przy ulicy Szkolnej.

Other Articles