Rezerwy: Drugi zespół zagra z KS Uchorowo

W niedzielę, 28 kwietnia o godzinie 13 rezerwy Wiary Lecha rozpoczną przedostatni mecz w Robakowie. Rywalem Niebiesko-Białych będzie KS Uchorowo, które po 18. kolejkach zajmuje piąte miejsce w tabeli. 

Fot. Tomasz Szwajkowski

Maraton domowych meczów dobiega końca. Wiara Lecha w niedzielne popołudnie rozegra przedostatni pojedynek w tym sezonie w roli gospodarza. Lechici zmierzą się z bardzo niewygodnym rywalem, jakim jest KS Uchorowo. Przeciwnik jest bardzo wymagający. Siedem miesięcy temu Uchorowo pokonało na własnym boisku podopiecznych Piotra Jabłeckiego aż 5:1. Tydzień temu Biało-Niebiescy okazali się tylko minimalnie gorsi od Poznań FC, przegrywając na własnym boisku 1:2. 

Wiara Lecha II w ubiegłą sobotę zremisowała 4:4 z GKS-em Golęczewo, a w poprzednich dwóch kolejkach rezerwy IV-ligowca przegrała najpierw z Odlewem Poznań 4:5, a następnie na własnym boisku pokonała KS Dębiec 6:1.

Mecz 19. kolejki B-Klasy pomiędzy Wiarą Lecha II, a KS Uchorowo odbędzie się w niedzielę, 28 kwietnia o godzinie 13 na boisku w Robakowie przy ulicy Szkolnej 3. Arbitrem głównym spotkania będzie pan Michał Arentewicz z Poznania, któremu asystować na liniach będą Krzysztof Sosna i Jakub Pawłowski.

Other Articles