Łukasz Szumiński i Kacper Dolski po wygranej z Huraganem Pobiedziska: Zwycięstwa w takim stylu smakują najlepiej

Wiara Lecha odniosła jedenaste ligowe zwycięstwo w tym sezonie, pokonując rzutem na taśmę zespół z czołówki – Huragan Pobiedziska. Mecz 27. kolejki skomentowali Łukasz Szumiński oraz Kacper Dolski.

Łukasz Szumiński – pomocnik Wiary Lecha: Zawsze zwycięstwo wydarte w końcówce smakuje świetnie, zwłaszcza z drużyną z czołówki naszej ligi. W poprzednich meczach brakowało nam niewiele, ale wyciągnęliśmy wnioski i odpowiednio się zmobilizowaliśmy. To był wspaniały wieczór na Śródce. Wszyscy daliśmy z siebie sto procent, a atmosfera na trybunach była niesamowita. Dzięki temu mogliśmy wspólnie razem świętować zwycięstwo po końcowym gwizdku.

Ta wygrana dodatkowo cieszy z powodu tego, że przybliżyła nas do utrzymania. W sobotę jedziemy do Kępna zrobić kolejny krok w walce o nasz upragniony cel.

Każdy wyjazd w delegację jest dla nas wyjątkowy, gdy miejscowe grupy organizują się, aby nas wspierać. Jestem pewien, że tym razem będzie tak samo i ekipa FC Kępno zapewni fenomenalną atmosferę na stadionie i wspomoże nas w walce o trzy punkty.

Kacper Dolski – skrzydłowy Wiary Lecha: Zwycięstwa w takim stylu smakują najlepiej, zwłaszcza, gdy ostatnie mecze w końcówkach rozstrzygały się na korzyść rywali. Na dodatek przed własną publicznością, co daje jeszcze większą satysfakcję.

Niewątpliwie wygrana pomogła nam nieco spokojniej patrzeć na dół tabeli, ale istotne jest to, że nie spoczniemy na laurach i będziemy walczyć w każdym kolejnym meczu o najwyższą stawkę.

Mecze z ekipami walczącymi o utrzymanie są bardzo wymagające, ale przy wsparciu dużej ilości kibiców będziemy się czuć zdecydowanie pewniej. Z pewnością zrobimy wszystko, aby po końcowym gwizdku wspólnie cieszyć się ze zwycięstwa.

Other Articles