Wiara Lecha znów trenuje w Bagdasarian Boxing Club Poznań

Zimowy okres przygotowawczy to idealny czas na skupienie się na przygotowaniu motorycznym do nadchodzących rozgrywek ligowych. Podobnie jak przed rokiem, Wiara Lecha współpracuje w tym zakresie z Bagdasarian Boxing Club Poznań, gdzie we wtorek Lechici odbyli jednostkę treningową pod okiem trenera Mchitara Bagdasariana.

Zajęcia w Bagdasarian Boxing Club Poznań są bardzo dobrym uzupełnieniem dla treningów piłkarskich oraz sparingów. Rok temu tego typu zajęcia były bardzo ciekawym urozmaiceniem zimowego okresu przygotowawczego, który dla zawodników jest bardzo wymagający. Wówczas pomogło nam to osiągnąć historyczny sukces, jakim był udział w barażach o awans do IV ligi, więc mam nadzieję, że w tym roku praca wykonana z trenerem Bagdasarianem pomoże nam przebić ten wynik i awansować ligę wyżej – mówi trener Łukasz Kubiak.

Przez najbliższe kilka tygodni Lechici będą trenować pod okiem trenera Mchitara Bagdasariana raz w tygodniu. Rundę wiosenną zaczną zaś 18 marca wyjazdowym meczem z Polonusem Kazimierzem Biskupim.

Other Articles

SparingZapowiedź meczu