Trener Piotr Jabłecki po wygranej nad Poznań FC: Lepsze zgranie zespołu pozwoliło nam kontrolować wynik przez całe 90 minut

W 12. kolejce zmagań B-Klasy zespół rezerw Wiary Lecha pokonał u siebie Poznań FC 7:4. Na temat tego oraz kolejnego spotkania z Antaresem wypowiedział się szkoleniowiec – Piotr Jabłecki.

Trenerze zespół kontynuuje świetną passę i wygrywa czwarty mecz z rzędu. Z czego wynika obecna bardzo dobra dyspozycja Niebiesko-Białych? Jak tacy doświadczeni zawodnicy jak Maciej Smuniewski i Piotr Makowski, którzy w ostatnim meczu zanotowali dwa gole i asystę, wpływają na resztę zespołu?

Mimo wysokiego zwycięstwa, nie był to łatwy mecz dla nas. Goście postawili nam ciężkie warunki, jednak coraz lepsze zgranie zespołu, które wynika z ilości rozegranych spotkań oraz treningów, pozwoliło nam kontrolować wynik przez całe 90 minut.

Cała drużyna zagrała bardzo dobre zawody, a doświadczenie takich zawodników jak Piotr Makowski i Maciej Smuniewski są zdecydowanie wartością dodatnią zespołu.

Trenerze, tym razem bez asysty, ale za to z przepięknym trafieniem bezpośrednio z rzutu rożnego. Kolejny meczu i znowu trener dołożył cegiełkę do sukcesu drużyny. Ile to dla Ciebie znaczy? Czy w starciu z obecnym liderem – Antaresem Zalasewo możemy liczyć ponownie na świetną grę całego zespołu, jak i trenera?

Oczywiście bramka cieszy, ale najbardziej zadowolony jestem z tego, że mogę realnie pomagać drużynie na boisku. Najbardziej cieszy mnie fakt, że gra całego zespołu wygląda zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu. W meczu Antaresem musimy ponownie zaprezentować się z bardzo dobrej strony, bo tylko taka postawa i pełne zaangażowanie, pozwoli nam osiągnąć korzystny wynik w starciu z obecnym liderem.