Futsal: Na mecz z KP Września z biletem-cegiełką

Ostatni domowy mecz futsaliści Wiary Lecha rozegrają w niedzielę, 10 marca o godzinie 11:45. Będzie to okazja by podziękować lechitom za awans do I ligi. Bilety-cegiełki na to wydarzenie będą kosztować 10 złotych.

Sezon 2023/2024 w II lidze futsalu zbliża się wielkimi krokami. Do rozegrania pozostały dwie serie, podczas których Wiara Lecha zagra w Poznaniu i Pile. Najbliższy pojedynek odbędzie się w stolicy Wielkopolski w Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej. Będzie to ostatni ligowy mecz lechitów w domu. Do Poznania przyjedzie wicelider II ligi – KP Września.

Mecz z zespołem z Wrześni będzie pożegnaniem II ligi w poznańskiej hali. Na kolejne futsalowe widowisko lechici zaproszą kibiców dopiero we wrześniu, już przy okazji spotkania na zapleczu Ekstraklasy. Potyczka z KP odbędzie się w niedzielę, 10 marca o godzinie 11:45. Wstęp na mecz będzie płatny – przed wejściem na trybuny będzie można się zaopatrzyć w bilet-cegiełkę w cenie 10 złotych. Zebrana kwota zostanie przekazana na opłaty związane z organizacją meczu. Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona w dniu meczu od godziny 10:45. Na trybuny będzie mogło wejść maksymalnie 299 kibiców. Mecz nie będzie transmitowany.

Poprzednie dwa mecze Wiary Lecha w roli gospodarzy odbyły się przy komplecie publiczności. Po brzegi wypełniły się trybuny Politechniki przy okazji spotkania w ramach 1/16 finału Puchar Polski, w którym Niebiesko-Biało rywalizowali z I-ligowcem z Chojnic oraz obiekt w Luboniu, gdzie lechici podejmowali rezerwy ekstraklasowego Futsalu Leszno.

Istnieje możliwość rezerwacji mailowej biletów-cegiełek. Kibice, którzy chcą zakupić wejściówkę w ten sposób muszą przesłać wiadomość mailową pod adres: karnetdwl@gmail.com i podać następujące informacje: imię i nazwisko, liczba biletów-cegiełek. W informacji zwrotnej otrzymają numer konta bankowego Stowarzyszenia Wiara Lecha oraz tytuł przelewu.

Osoby, które zarezerwują bilet-cegiełkę otrzymają program meczowy, który będzie czekał także na pierwszych 40 kibiców, którzy zakupią wejściówkę przed wejściem na trybuny.

Other Articles