Debiuty w Wiarze Lecha. Pierwsze mecze Mateusza Packa i Dominika Soleckiego

Mateusz Pacek i Dominik Solecki rozegrali pierwsze mecze w barwach Wiary Lecha. Pacek zagrał dwanaście minut w Ostrowie Wielkopolskim, natomiast Solecki na parkiet pilskiej hali wszedł w pierwszej części gry.

Grający w sekcji piłki nożnej, Mateusz Pacek pojawił się na boisku w 78. minucie zastępując Daniela Mankiewicza. 21-letni pomocnik niestety nie zdołał odwrócić losów spotkania, które zakończyło się porażką Niebiesko-Białych 0:2. Pacek został 121. zawodnikiem, który zagrał w Wiarze Lecha.

Pierwszy mecz po poważnej kontuzji kolana rozegrał Dominik Solecki. Były reprezentant Polski w sekcji futsalu Wiary Lecha zadebiutował w ostatniej kolejce sezonu. Na parkiecie pilskiej hali pojawił się w pierwszej połowie, a debiutancki występ okrasił strzeleniem bramki na 4:3. Lechici, którzy od kilku tygodniu świętują wywalczenie mistrzostwa II ligi, wygrali 9:5.

Pacek najbliższą szansę na kolejny występ będzie miał w kolejną sobotę. Solecki wróci do gry wraz z pierwszą kolejką I ligi, która zaplanowana została na drugą połowę września.