Wiara Lecha – Tarnovia Tarnowo Podgórne 9:4

Futsaliści Wiary Lecha pokonali na inaugurację rozgrywek III ligi Tarnovię Tarnowo Podgórne 9:4. Na listę strzelców wpisało się aż siedmiu zawodników: Jacek Sander, Mateusz Jedliński, Piotr Jabłecki, Radosław Majewski, Oskar Ganowski, Maciej Manelski i Łukasz Norek.

SPONSOR STRATEGICZNY

Udany debiut w rozgrywkach ligowych mają za sobą zawodnicy sekcji futsalu Wiary Lecha. Niebiesko-biali pokonali u siebie Tarnovię Tarnowo Podgórne 9:4 i po pierwszej kolejce zostali liderem III ligi. Wynik spotkania otworzył Piotr Jabłecki, który skutecznie wykorzystał rzut karny w 13 min. Worek z bramkami został rozwiązany. Dwie minuty później na 2:0 podwyższył Mateusz Jedliński, a strzelanie przed przerwą zakończył Jacek Sander. Po zmianie stron Lechici poszli za ciosem. Cztery minuty po wznowieniu gry trafił Oskar Ganowski, a następnie dublet ustrzelili Sander i Jedliński. Gol na 7:0 padł w 34 min. Jego autorem został Radosław Majewski. Po tym trafieniu obudzili się goście, którym udało się dwukrotnie pokonać bramkarza Wiary Lecha. Końcówka spotkania to już wymiana ciosów. Na gole niebiesko-białych odpowiadała Tarnovia. Na listę strzelców wpisali się Maciej Manelski i Łukasz Norek. Mecz zakończył się wynikiem 9:4.

W 2. kolejce III ligi Wiara Lecha zagra w Pniewach z rezerwami ekstraklasowych Red Dragons. Pojedynek odbędzie się w sobotę 27 listopada o godzinie 12.