Wiara Lecha – Concordia Murowana Goślina 3:1

W meczu 14. kolejki Wiara Lecha pokonała Concordię Murowana Goślina 3:1. Wszystkie bramki dla Kolejorza zdobył Dawid Kaczmarek.

Po dwóch meczach bez wygranej Wiara Lecha w 100% wykonała swoje zadanie i pokonała Concordię 3:1. Kibole zdominowali boiskowe wydarzenia, ale długo nie potrafili postawić kropki nad i. Po dwudziestu minutach wygrywali 2:0. Oba gole zdobył Dawid Kaczmarek raz uderzając zza pola karnego i raz wykorzystując zagranie Marcina Mazurka. Gdy wydawało się, że do przerwy Lechici będą prowadzić 2:0 to gola strzeliła Concordia. Zamknąć mecz udało się dopiero w 85 min. Bardzo dobrze dysponowanego bramkarza gości strzałem z rzutu wolnego pokonał Kaczmarek.

Wiara Lecha wygrała 3:1 i po kilkudziesięciu godzinach wróciła na pozycję wicelidera. Do lidera, z którym Kibole zmierzą się w najbliższą sobotę tracą sześć punktów. Pojedynek z Notecią Czarnków zostanie rozegrany 27 listopada o godzinie 14 w Poznaniu.