Kłos Zaniemyśl – Wiara Lecha 0:2

Wspaniałe emocje towarzyszyły spotkaniu pomiędzy Drużyną Wiary Lecha a Kłosem Zaniemyśl, które miało kluczowe znaczenie dla Kiboli. Lechici wywalczyli awans do IV ligi, pokonując Kłos 2:0 po bramkach Błażeja Telichowskiego i Michała Niedźwiedzkiego.

Od samego początku mecz był pełen intensywnych pojedynków i dynamicznej gry. Zarówno Drużyna Wiary Lecha, jak i Kłos Zaniemyśl, stworzyły wiele okazji do strzelenia bramki, ale skuteczność zawodników pozostawiała wiele do życzenia.

W 15. minucie spotkania nastąpił jednak przełomowy moment. Błażej Telichowski, zawodnik Drużyny Wiary Lecha, zdołał wykorzystać idealne podanie od Jakuba Wilka i uderzeniem głową skierował piłkę do siatki rywali. Bramka ta wprowadziła ekipę Drużyny Wiary Lecha na prowadzenie, czym wywołała euforię wśród licznie zgromadzonych kibiców na trybunach.

Po zdobyciu bramki, Drużyna Wiary Lecha zaczęła kontrolować przebieg meczu. Jej zawodnicy utrzymywali się przy piłce, starając się zbudować przewagę i zdobyć kolejne bramki. Kłos Zaniemyśl nie zamierzał jednak się poddawać i nieustannie atakował, próbując wyrównać stan meczu.

Bliskie momenty napięcia miały miejsce w drugiej połowie, gdy obie drużyny miały okazje do zdobycia bramek. Bramkarze obu ekip stanęli na wysokości zadania, skutecznie parując strzały i broniąc swoich bramek.

W końcówce meczu, gdy wszystko wskazywało na to, że wynik spotkania pozostanie bez zmian, Drużyna Wiary Lecha przeprowadziła genialną akcję. W ostatniej akcji meczu, w 90. minucie, Michał Niedźwiedzki, celnym strzałem, pokonał bramkarza Kłosa Zaniemyśl po podaniu Sergeia Krivetsa. Ta bramka ustaliła wynik na 2:0 dla Drużyny Wiary Lecha i przypieczętowała ich zwycięstwo.

Po ostatnim gwizdku sędziego zawodnicy Drużyny Wiary Lecha świętowali zasłużone zwycięstwo. Trzy punkty zapewniły im awans do czwartej ligi, co było ogromnym sukcesem dla całego zespołu.